Hlavně pro Vás, kteří připravujete vlastní web, nevíte jak se to dělá a budete jej proto stavět s dodavatelskou firmou

7 Kroků k perfektnímu webu, optimalizovaných přes 10 let na projektech pro přední mezinárodní firmy

RYCHLé a levné změny obsahu webových stránek

Tohle se při tvorbě webu často podceňuje. Změny na webu a jeho růst, ať již pomocí nových informací nebo komentářů návštěvníků jsou významnými faktory pro návštěvníky i pro Google se Seznamem.

3. nové články a změny starých

Pokud postavíme dva stejné weby, jeden zůstane beze změn a na druhém občas přibude článek nebo komentář, pak bude úspěšnější ten druhý. A to o desítky pozic ve vyhledávačích, růstu množství návštěvníků a počtu návštěv každého z nich. Dynamický web je vnímán jako místo, o které se vlastníci starají, jsou na něm aktuální informace. Pokud se návštěvník na web vrátí a ten je stále stejný, má méně důvodů se vracet znovu.

DOPORUČENÍ:  Ujistěte se, že změny textů či přidávání nových článků bude levné a rychlé, případně že je můžete dělat sami zdarma.

4. komentáře návštěvníků

Komentáře od ostatních vnímají návštěvníci jako zájem, zvyšují v jejich očích hodnotu webu. Na druhou stranu, pokud návštěvník vloží na web svůj komentář, cítí se více vtažen do tématu nebo diskuze, kterou web přináší. Je tudíž pravděpodobnější, že se vrátí. Komentáře také umožňují návštěvníkům komunikovat mezi sebou, což opět zvyšuje návštěvnost. To vše vyhledávače odmění posunem do lepších pozic ve výsledcích.

DOPORUČENÍ: Váš budoucí web musí dávat návštěvníkům možnost vkládat komentáře. Pro Vás by měla být tato funkčnost zdarma.

Další podrobnosti a doporučení

Více ke zmíněným tématům naleznete po kliknutí na nadpis některého z políček dole. Tím je "rozbalíte" a zobrazíte text poznámky. Opětovným kliknutím na nadpis zase políčko "sbalíte".

KLIKNĚTE
7
ke změnám a tvorbě nových článků

Změny informací na Vašem webu by měly být snadné, rychlé a levné nebo zdarma, pokud je budete dělat sami.  Moderní web by měl tuto možnost uživateli nabízet jak pomocí aplikací pro telefon a tablet, tak ve webovém prohlížeči, a to zhruba stejně snadno, jako píšete článek v MS Wordu. Web musí být pro Vás živý marketingový nástroj, kde realizujete opravy nebo nové nápady během minut, když na to přijde.

fórum - komentáře na steroidech

Diskuzní fórum je mnohem výkonnější prostředek pro zapojení návštěvníků. Jistě jste se s ním již na internetu setkali. Návštěvník zde vloží otázku nebo téma a ostatní vkládají své názory. U živých témat přibývají desítky příspěvků denně i více.

Je třeba ale říci, že administrace je náročná a u aktivního fóra Vám může každý den zabrat znatelnou část Vašeho pracovního dne. Zároveň fórum více zatíží Váš server u a je možné, že budete muset časem připlatit za výkonnější.

Doporučení: Ujistěte se, že Váš web umožňuje vytvořit fórum. Případně si s dodavatelem popovídejte na téma cen za instalaci, údržbu a administraci, pokud ji nebudete dělat sami.

Nejnovější komentáře

  • Nejsou dostupné žádné poslední komentáře.

KOMENTÁŘE

Zde můžete vkládat Vaše otázky, komentáře nebo můžete reagovat na příspěvek jiného návštěvníka. Nemusíte vkládat Vaše celé jméno, stačí jen křestní, přezdívka nebo můžete nechat pole nevyplněné. Naši reakci najdete na stejném místě. Po odeslání bude Váš komentář zobrazen po schválení moderátorem.

Bez komentářů

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

9

CENOVÉ RELACE

Cena je určena buď individuální nabídkou nebo balíčkem a případnými změnami nebo rozšířeními, na kterých se dohodneme. Balíčky jsou pro Vás výhodnou nabídkou pro koupi kompletního, soběstačného webu.

KOMENTÁŘE

Zde můžete vkládat Vaše otázky, komentáře nebo můžete reagovat na příspěvek jiného návštěvníka. Nemusíte vkládat Vaše celé jméno, stačí jen křestní, přezdívka nebo můžete nechat pole nevyplněné. Naši reakci najdete na stejném místě. Po odeslání bude Váš komentář zobrazen po schválení moderátorem.

Bez komentářů

Odeslat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.