Zdarma a hlavně pro vás, kteří připravujete vlastní web, neROZUMÍTE WEBOVÝM TECHNOLOGIÍM a budete jej PROTO stavět s dodavatelskou firmou… a možná z toho máte taky trochu obavy

7 kroků k perfektnímu webu

7 x 77 vteřin, optimalizovaných přes 10 let na  projektech pro MALÉ I VELKÉ firmy

Nemusíte znát jedinou „nerdovskou“ zkratku, abyste mohli vytvořili moderní a výkonný web za rozumnou cenu. Tento kurz slouží přesně k tomuto účelu. Srozumitelně Vám vysvětlíme důležité vlastnosti, které moderní web musí splňovat tak, abyste jim rozuměli. Kromě jiného získáte následující…
Z

Budete si umět VYBRAT DODAVATELE a poznáte, když nebude nabídka vývojářů OPTIMÁLNÍ NEBO FÉR. BUDETE ROZUMĚT TOMU, CO ŘÍKAJÍ A CO DĚLAJÍ.

Z

Vždy, když se začnete ztrácet v technikáliích projektu nebo důvodech vývojářů, budete mít k čemu se vrátit a jak si OVĚŘIT, CO JE DŮLEŽITÉ.

Z

Dosáhnete i S MÁLO PENĚZI na TECHNICKY POKROČILÝ „PRVOLIGOVÝ“ WEB za DOBROU CENU, ať stavíte jednostránkový miniweb nebo rozsáhlý firemní portál.

Z

Moc času neztratíte. Každý krok Vám zabere JEN 77 VTEŘIN čtení. Pokud budetete mít zájem, budete mít k dispozici i delší verzi s více detaily.